Zgjedh gjuhën

Deluxe Apartment

€0.00 / Night

Free Wifi

dish

Restaurant & Bar

breakfast

Mëngjesi

parking

Free Parking

housekeeper

Shërbimi i dhomës

Parku i lojërave

Ruajtja e valixheve

24h Recepsion

Transfer Airoporti

Për luksin më të lartë, apartamenti ynë Deluxe Apartment ofron për ju zgjidhjen e përsosur. Me një sipërfaqe të plotë 26 m², ky apartament përfshin pamje të bukur kopshti, një TV me ekran të sheshtë, një minibar dhe spa.

Apartment:
26 m²
Garden view
Air conditioning
Spa bath
Patio
Private bathroom
Dining table
​ Flat-screen TV
Desk
​ Seating Area
​ Dining area
​ Clothes rack
​ Minibar
Free WiFi

Apartment facilities:
​ Upper floors accessible by elevator
​ Entire unit wheelchair accessible
​ Hot tub
​ Linen
​ Wardrobe or closet
​ Tea/Coffee maker
​ Safety deposit box
​ Ironing facilities
​ Heating & Fan
​ Carpeted
​ Electric kettle
​ Tumble dryer
​ Drying rack for clothing

In your private bathroom:
Free toiletries
Bathrobe
Toilet
Bath or shower
Towels
Slippers
Spa bath
Hairdryer

Rregullat

Check-in: 14:00

emergency-exit

Check-out: 10:00

Ndalohet Duhani

Ndalohen festat

Ndalohen kafshët

Ndalohet sjellja e ushqimit

Lokacioni

Rezervo