Zgjedh gjuhën

RRETH NESH

Hotel Amazona

Lexoni më shumë rreth historikut dhe shërbimeve që ofrojmë ne...

Historiku

Rreth amazones

Ne jemi Hotel Amazona, një vendstrehim luksoz dhe mikpritës i vendosur në zemër të vendit. Emri ynë është frymëzuar nga pylli i Amazonës dhe ashtu si gjelbërimi i harlisur që na rrethon, ne ofrojmë një strehë qetësie dhe bukurie natyrore.

Hoteli ynë ndodhet buzë lumit Llap dhe krenohet me një kopsht mahnitës, ku mysafirët mund të shijojnë ngrënien në afresk ose të organizojnë ngjarje të paharrueshme nën qiellin e hapur.

Rreth

Amazones

Që nga viti 2001, ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë miqve tanë shërbime të jashtëzakonshme dhe një përvojë të paharrueshme. Dhomat tona luksoze janë të pajisura me komoditetet më të fundit, duke siguruar që mysafirët tanë të kenë gjithmonë qëndrimin më të mirë të mundshëm. Restoranti ynë ofron një shumëllojshmëri opsionesh ngrënieje brenda dhe jashtë, me një menu që përmban specialitetet tona të njohura, të freskëta si dhe organike. Mikpritjes sonë i jep kuptim ekipi ynë. Stafi profesional dhe miqësor, i cili gjithmonë shkon përtej për të siguruar që mysafirët tanë të ndihen si në shtëpinë e tyre.

Ejani dhe zbuloni Hotel Amazona, ku luksi dhe natyra bashkohen për të krijuar një eksperiencë të paharrueshme.

Na kontaktoni

Orari

Amazona Hotel
Gjithmonë hapur
Amazona Restaurant
E hënë - E diel 07:00 – 23:00