Zgjedh gjuhën

Dhomat

Dhomat & Akomodimi

Ndjeni rehatinë e dhomave të Hotel Amazona

Ejani dhe qëndroni tek ne

Zgjedhni një nga dhomat për të përjetuar eksperiencën e dekorit unik, i kombinuar me komoditetin maksimal.

Deluxe Double Room

Dhoma jonë Deluxe Double Room ofron strehimin perfekt për ata që kërkojnë një arratisje luksoze. Me një shtrat dopio të rehatshëm, një zonë komode të ndenjës dhe një minibar, kjo dhomë ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksues. Shijoni pamjet e bukura të kopshtit dhe relaksohuni me shfaqjet tuaja të preferuara në TV. Me një sipërfaqe prej 19 m², kjo dhomë ofron hapësirë ​​të bollshme për komoditetin tuaj.

Deluxe Double or Twin Room

Dhoma jonë Deluxe Double or Twin Room është zgjedhja perfekte për ju. Me një shtrat dopio, kjo dhomë përfshin gjithashtu një pjesë të rehatshëm për ndenje, një minibar dhe një TV. Merrni pamjet mahnitëse të kopshtit dhe shijoni hapësirën shtesë me 22 m² komoditet luksoz.

Deluxe Apartment

Për luksin më të lartë, apartamenti ynë Deluxe Apartment ofron për ju zgjidhjen e përsosur. Me një sipërfaqe të plotë 26 m², ky apartament përfshin pamje të bukur kopshti, një TV me ekran të sheshtë, një minibar dhe spa.

Po kërkoni shtëpi larg shtëpisë suaj?

Përgjigjjen e gjeni te Hotel Amazona.

Rezervo dhomën tani