Zgjedh gjuhën

Deluxe Double Room

€0.00 / Night

Free Wifi

dish

Restaurant & Bar

breakfast

Mëngjesi

parking

Free Parking

housekeeper

Shërbimi i dhomës

Parku i lojërave

Ruajtja e valixheve

24h Recepsioni

Transfer airoporti

Dhoma jonë Deluxe Double Room ofron strehimin perfekt për ata që kërkojnë një arratisje luksoze. Me një shtrat dopio të rehatshëm, një zonë komode të ndenjës dhe një minibar, kjo dhomë ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksues. Shijoni pamjet e bukura të kopshtit dhe relaksohuni me shfaqjet tuaja të preferuara në TV. Me një sipërfaqe prej 19 m², kjo dhomë ofron hapësirë ​​të bollshme për komoditetin tuaj.

Room:
19 m²
Garden view
Air conditioning
Patio
Private bathroom
Dining area
Dining table
Flat-screen TV
Minibar
Free WiFi
Sofa
Seating Area

Room facilities:
​ Upper floors accessible by elevator
Entire unit wheelchair accessible
Linen
Wardrobe or closet
Tea / Coffee maker
Safety deposit box
Ironing facilities
Iron
Heating
Fan
Carpeted
Electric kettle
Tumble dryer
Clothes rack
Drying rack for clothing

In your private bathroom:
Free toiletries
Shower
Bathrobe
Toilet
Towels
Slippers
Hairdryer

Rregullat

Check-in: 14:00

emergency-exit

Check-out: 10:00

Ndalohet Duhani

Ndalohen festat

Ndalohen kafshët

Ndalohet sjellja e ushqimit

Lokacioni

Rezervo