1

Vendndodhja, mjedisi me ajėr e biodiversitet tė veēantė, gjelbrim magjepsės, inkuadrimi dhe harmonia e Hotel AMAZONA

Mikpritja reflekton me shėrbim tė kujdesėshėm, profesional e tė shpejtė qė ėshtė edhe shprehje e traditės sė Hotel AMAZONA, i gjithė kėtij biznesi hotelier dhe i stafit qė vėrehet qė nė kontaktin e pare dhe me atmosferėn e ngrohtė.

SERVICE DETAILS

  • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.
  • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

24H Room Service

24H Room Service

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Restaurant And Bars

Restaurant And Bars

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Events And Meetings

Events And Meetings

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Fitness And Spa

Fitness And Spa

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hotel Services

Free Transfer

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Safe & Secure

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Hotel Porter

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

High-Speed WiFi

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Laundry service

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Cable TV

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.